TRASA AUTORSKA CEZAREGO GMYZA Twitter Facebook Pinterest Email

W ramach promocji swojej najnowszej książki pt. ZAWÓD: DZIENNIKARZ ŚLEDCZY Cezary Gmyz wyrusza w trasę autorską po Polsce. Podczas większości spotkań towarzyszyć mu będzie Piotr Gociek. Serdecznie zapraszamy na spotkania!

19.03. (wtorek)
Ciechanów, godzina 18:00
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
ul. Narutowicza 9
Prowadzący: Maciej Wąsik

22.03. (piątek)
Dąbrowa Górnicza, godzina 17:30
Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Kościuszki 25
Prowadzący: Józef Kowalski

23.03. (sobota)
Wrocław, godzina 18:00
Papieski Wydział Teologiczny, Aula
ul. Katedralna 1,
Prowadzący: Wojciech Trojanowski

3.04. (środa)
Łódź, godzina 17:30
Wieżowiec PKP, Sala Konferencyjna, I piętro
ul. Tuwima 28
Prowadzący: Łukasz Głowacki

4.04. (czwartek)
Gostynin, godzina 18:00
Restauracja „Bajka”
ul. Kościuszki 17
Prowadzący: Paweł Kalinowski

PREMIERA 5.04. (piątek)
Warszawa, godzina 19:00
Klub Hybrydy
ul. Złota 7/9
Prowadzący: Piotr Gociek

8.04. (poniedziałek)
Siedlce, godzina 18:00
Centrum Kultury i Sztuki
ul. Bpa Świrskiego 31
Prowadzący: Piotr Gociek

9.04. (wtorek)
Warszawa, godzina 18:00
Radio Wnet
ul. Koszykowa 8
Prowadzący: Piotr Gociek

12.04. (piątek)
Warszawa, godzina 17:00
XIX Targi Wydawców Katolickich, sala konferencyjno – seminaryjna w namiocie przy Arkadach Kubickiego
Prowadzący: Piotr Gociek

13.04. (sobota)
Wągrowiec, godzina 16:00
Zespół Szkoł Ponadgimnazjalnych Nr 1
ul. Kcyńska 48
Prowadzący: Tomasz Śróda
Oborniki, godzina 19:00
Dom Kultury
ul. Armii Poznań 18
Prowadzący: Adam Krasicki i Anna Jagodzińska

14.04. (niedziela)
Wolsztyn, godzina 16:00
Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Gajewskich 48
Prowadzący: Krzysztof Reimann i Rafał Konopka

17.04. (środa)
Brwinów, godzina 18:30
Szkoła Nr 1
ul.Piłsudskiego 11
Konferencja Smoleńska połączona z promocją książki

18.04. (czwartek)
Mińsk Mazowiecki, godzina 18:00
Miejska Biblioteka Publiczna
ul.Piłsudskiego 1a
Prowadzący: Teresa Wargocka

19.04. (piątek)
Gorzów Wielkopolski, godzina 17:30
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, I piętro, s. 102
ul. Sikorskiego 107
Prowadzący: Sebastian Pieńkowski

20.04. (sobota)
Zielona Góra, godzina 14:00
Sala pod Kościołem pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Aliny 17
Prowadzący: Piotr Gociek

21.04. (niedziela)
Gniezno, godzina 18:00
Miejski Ośrodek Kultury
ul. Łubieńskiego 11
Prowadzący: Paweł Kamiński

22.04. (poniedziałek)
Bydgoszcz, godzina 18:00
Dom Parafialny, Aula II piętro
ul. Bołtucia 5 (dzielnica Fordon)
Prowadzący: Maciej Różycki

24.04. (środa)
Warszawa, godzina 18:00
Empik Megastore Junior
ul. Marszałkowska 116/122, duża scena, I p.
Prowadzący: Piotr Gociek

MAJ

9.05. (czwartek)
Sosnowiec, godzina 18:00
Dom Rzemiosła
ul. Kościelna 16

10.05. (piątek)
Jaworzno, godzina 17:30
Miejski Teatr Sztuk , sala teatralna
ul. Mickiewicza 2

11.05. (sobota)
Lubin, godzina 18:00
Oratorium przy Gimnazjum Salezjańskim
ul. Jana Pawła II 58
Prowadzący: Piotr Gociek

12.05. (niedziela)
Głogów, godzina 18:00
Miejski Ośrodek Kultury
Plac Konstytucji 3 Maja 2
Prowadzący: Piotr Gociek

16.05. (czwartek)
Marki, godzina 19:00
Zespół Szkół nr 1
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 96
Prowadzący: Radosław Rec

17.05. (piątek)
Łochów, godzina 19:00
MiGOK Łochów, sala kinowa
ul. 1 Maja 22
Prowadzący: Piotr Gociek

18.05. (sobota)
Kielce, godzina 18:00
Wzgórze Zamkowe
ul. Zamkowa 3

19.05. (niedziela)
Tarnów

20.05. (poniedziałek)
Wadowice, godzina 17:00
Wadowicka Biblioteka Publiczna
ul. Legionów 1

CZERWIEC

2.06. (niedziela)
Berlin – Neukoln, godzina 16:00
Domek Wspólnoty Niemieckiej przy bazylice PMK
ul. LilienthalstraBe 5
Prowadzący: Marek Wasag

7.06. (piątek)
Tomaszów Lubelski, godzina 18:00
Tomaszowski Dom Kultury
ul. Lwowska 72

8.06. (sobota)
Zamość

14.06. (piątek)
Zgierz, godzina 17:30

16.06. (niedziela)
Nowy Dwór Mazowiecki, godzina 16:00
Dom Kultury (dawna remiza)
ul. O.H. Koźmińskiego 11, Zakroczym