fbpx

Recenzje

Autor: Bartek Kucharski

Najtajniejsza broń wywiadu. Dlaczego Ernest Hemingway pomagał komunistom? Który minister rządu Jej Królewskiej Mości dzielił kochankę z sowieckim szpiegiem? Czy miłość do kałasznikowa może przyćmić inne uczucia? Między innymi na te pytania odpowiada Sebastian Rybarczyk w swojej najnowszej książce. Autorskie spotkanie odbyło się w Gdańskim Domu Technika.

– Organizujemy spotkanie z autorem, żeby umożliwić dyskusje, prezentację książki, poszerzyć wiedzę mieszkańców Gdańska – mówi Kazimierz Koralewski, organizator spotkania.

Szpiedzy, wywiad i zakulisowe gry to bardzo interesujące tematy. Głównie dlatego, że ten świat niedostępny jest dla zwyczajnych obywateli. Są jednak i inne aspekty, przyciągające czytelników.

– Szpiedzy czy oficerowie wywiadu są takimi samymi ludźmi jak wszyscy inni. Też poddają się emocjom i zrywom serca i ja staram się to opisywać – tłumaczy Sebastian Rybarczyk, autor książki

W najtajniejszej broni wywiadu Sebastian Rybarczyk ujawnia sensacyjne wątki historii. To piętnaście opowieści, które w zupełnie innym świetle przedstawiają wydarzenia, o których można było przeczytać na czołówkach światowych gazet.

>>Obejrzyj relację<<

 

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

email marketing powered by FreshMail