fbpx

Recenzje

Kim jest Dariusz Loranty nie trzeba chyba tłumaczyć. Mówiąc w skrócie – to glina. Negocjator, pracownik wydziału zabójstw, człowiek, który wybrał się w podróż do piekła i wrócił. Potem zasiadł do rozmowy z Aleksandrem Majewskim by o tym opowiedzieć. Tak powstała „Spowiedź psa” – wywiad rzeka. Dziś jest książki premiera.
W nadchodzących recenzjach na pewno padną rozmaite stwierdzenia, iż jest to książka „wstrząsająca”, „do bólu prawdziwa”, „trzymająca w napięciu”, „odsłaniająca całą, okrutną prawdę” i tym podobne banały. Być może będą to banały uzasadnione. Jednak ja nie określam tej książki w ten sposób. Ja powiem, że jest to książka po prostu ludzka. Zwyczajnie ludzka.
To rozmowa dwóch mężczyzn – starego i młodego. Młody zasiadł do rozmowy zdaje się, zafascynowany światem twardych glin, chcąc odkryć o nich prawdę. Stary tę prawdę posiada, nosi w sobie jak kamień u szyi. Z czasem widzimy nie tylko rozmowę, ale i zacieśniającą się więź. Bo człowiek to nie maszyna, to nie kalka z tanich Cop shows. Istota ludzka to gąbka – chłonie doświadczenia. Alek Majewski gąbkę wyciska.
Całą recenzję znajdą Państwo na stronie: WNAS.PL

Spowiedź psa
Twitter Facebook Pinterest Email

Już od: 1400 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

email marketing powered by FreshMail