fbpx

Recenzje

mojaeuroprawda.pl – Apel Twitter Facebook Pinterest Email

Czasami oglądam mecze. Jednak piłka nożna nigdy nie była moją mocną stroną. Nie utożsamiam się też, z grupą fanatycznych miłośników tego sportu – ale dostrzegam jego sens.
Dostrzegam sens w tym, że pewna wspólnota
ma swoją reprezentację. Że jest trener, który potrafi sprawić swym autorytetem, że na boisko wychodzi zmotywowana drużyna złożona z bohaterów. Ta drużyna walczy o zwycięstwo, a wszystko to jest okupione trudem codziennych, katorżniczych przygotowań.
Co wynika z tych spostrzeżeń?
Oczywiście, możemy śledzić poczynania piłkarzy na ekranach telebimów, wygodnie rozparci w fotelach, pijąc piwo i krzycząc głośno kiedy pada bramka. Możemy też w zaciszu domowym oglądnąć mecz patrząc kątem oka na gazetę czy książkę.

Ale możemy też sami pójść w ślady najlepszych i rozegrać własne zawody – w naszych lokalnych wspólnotach! Jest teraz ku temu wspaniała okazja – dziś kiedy inni kopią piłki na EURO – ty możesz osobiście dokopać biedzie w SZLACHETNEJ PACZCE!
Możemy godnie reprezentować naszą okolicę – miejscowość, dzielnicę, osiedle – jako liderzy SZLACHETNEJ PACZKI!
Dziś możesz zostać Trenerem, formować i zarządzać własną drużyną bohaterów – wolontariuszy SUPER W.
To razem z nimi będziesz szukać najbardziej potrzebujących rodzin. Będziecie projektować najlepiej dopasowaną do ich sytuacji pomoc.
Będzie to heroiczna codzienna praca – ale dzięki SZLACHETNEJ PACZCE rodziny potrzebujące rozegrają mecz. W tym meczu mogą zwyciężyć. Dzięki Tobie!
Nasza wizja EURO to nie bierne oczekiwanie na zwycięstwo – to jego aktywne współtworzenie!
Weź odpowiedzialność za swoją okolicę, za swoją wspólnotę. Zostań LIDEREM SZLACHETNEJ PACZKI i poprowadź ją do zwycięstwa – zwycięstwa dla tych, którzy najbardziej go potrzebują. Pomóż!

mojaeuroprawda.pl

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

email marketing powered by FreshMail