fbpx

Recenzje

Konkurs „Kamieniem w komunę” Twitter Facebook Pinterest Email

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkur- sie organizowanym przez Wydawnictwo Fronda wraz ze stowarzyszeniem Młodzi dla Polski, który potrwa od 24 lipca do 13 sierpnia.

Czy znasz kogoś, kto w latach swojej młodości walczył z komunizmem, a jego historia jest warta opisania? Może masz w swojej rodzinie osobę, która prowadziła działalność taką, jak zaprezentowana w książce „Kamieniem w komunę”? Działała w Solidarności, Solidarności Walczącej, Federacji Młodzieży Walczącej, Niezależnym Zrzeszeniu Studentów albo bez przynależności do żadnej organizacji, prowadziła działalność wspólnie ze znajomymi? Zbieramy historie, które jeszcze nie miały okazji zostać szerzej zaprezentowane!

Przeprowadź krótki wywiad, zaprezentuj sylwetkę, albo przytocz ciekawą anegdotę, wspomnienia. W formie obowiązuje pełna dowolność, dopóki historia będzie ciekawa i ukaże tę nieoficjalną część życia codziennego przedstawicieli pokoleń naszych rodziców lub wujków. Pokażmy razem, że historii takich jak zaprezentowane w książce było dużo, dużo więcej, a ich cichymi bohaterami byli ci, którzy nas wychowali – ojcowie, matki, wujkowie, ciocie, dziadkowie i babcie!

Szczegóły znajdziecie na Facebooku oraz w REGULAMINIE KONKURSU.

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

email marketing powered by FreshMail