fbpx

Recenzje

FAKT.PL, Nie krocz za mną! Spowiedź kobiety, która nie chciała być medium
Jak to jest być medium? Co przechodzi osoba poddana egzorcyzmom? Właśnie ukazał się pierwszy na świecie pamiętnik dziewczyny, która przez to przeszła. I wszystko to wydarzyło się naprawdę. To z pewnością lektura dla osób o mocnych nerwach!

„Nie krocz za mną” to pamiętnik dziewczyny, która podpisuje się pseudonimem RoseMary. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Fronda. „Szokujące treści zawarte w książce którą czyta się jak typowy horror, uwiarygadniają demonolog, ks. prof. dr hab. Aleksander Posacki SJ” – zachęca Wydawnictwo Fronda.
Całość znajdą Państwo na stronie: Fakt.pl

Racjonalista.pl, Zły duch i egzorcysta,
Andrzej Koraszewski

Książka jest mało czytelna i nadaje się wyłącznie na studium przypadku dla lekarza psychiatry, a ponieważ psychiatrą nie jestem, więc testowałem na niej technikę szybkiego czytania.

Jest to mało zbornie napisana opowieść opętanej, która jak dowiadujemy się z kuszącej czytelnika reklamy na obwolucie, nękana była przez smukłego mężczyznę, który chodził nocą po jej pokoju bez rozpoznawalnej twarzy. Jego obecność w różny sposób zauważały niekiedy i inne osoby.
Całość znajdą Państwo na stronie: Racjonalista.pl

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

email marketing powered by FreshMail