fbpx

Quiz – Nagrody

Quiz - Nagrody Twitter Facebook Pinterest Email


I miejsce – rower i książka z dedykacją autorów


 • Rower Trans India marki Kross (Model M grafit/niebieski)

  Rower trekkingowy stworzony z myślą o osobach kochających podróżować na rowerze. Gwarantuje szybszą i efektywniejszą jazdę nawet na długich dystansach!

  Idealny do odbywania długich podróży, przemierzania kilometrów w poszukiwaniu nowych, niezbadanych miejsc. Kto wie, być może to właśnie na tym rowerze uda Ci się odbyć swoją pierwszą podróż dookoła świata!

  *Ciekawostka: pierwszy prototyp roweru wynaleziono w 1790 roku, jednak nie dało się nim sterować.

II miejsce – plecak i książka z dedykacją autorów


 • Plecak marki 4F (Niebieski ciemny)

  Idealny 25-litrowy plecak na całodniowe wędrówki w zróżnicowaną pogodę, który z pewnością zaspokoi gusta większości aktywnych turystów.

  Liczne kieszenie i przegrody (komora główna, praktyczny organizer, 2 kieszenie siatkowe oraz kieszonka na froncie) sprawiają, że jest to kompletny plecak na wszelkiego rodzaju wędrówki. Wentylowane plecy (system ACS) w postaci miękkiej pianki usprawnią cyrkulację powietrza i zwiększą komfort podczas przenoszenia bagażu. Pas biodrowy bez problemu wytransferuje obciążenie z ramion na biodra. Natomiast, pas piersiowy zapewni stabilność plecaka podczas jazdy oraz przy skrętach ciała na boki. Zawiera również elementy odblaskowe.

III miejsce – książka z dedykacją autorów


Książka „Poza horyzont. Polscy podróżnicy”
Autorzy: Joanna Łenyk-Barszcz i Przemysław Barszcz

Awanturnicy, badacze, tajni wysłannicy, szpiedzy i mnisi. Opowieści o Polakach i mieszkańcach Rzeczpospolitej, którzy docierali do nieznanych zakątków świata.

Porywające historie, barwne postacie i egzotyka. Podróże przez lądy nietknięte stopą człowieka, niebezpieczeństwa i adrenalina. Duma z odwagi i osiągnięć Polaków – na tle najpiękniejszych krajobrazów świata.

Więcej o książce…

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

email marketing powered by FreshMail