Już od: 2500 Cena detal.: 49,90

Kup teraz »

Dla osób wierzących, to lektura ku przestrodze. Dla wątpiących – wciągająca narracja z budowaniem napięcia godnym prozy Stephena Kinga.

10 porywających opowieści, omijających pokusę taniej sensacji, starannie odtworzających zaistniałe fakty i tradycyjne procedury egzorcyzmów. Książka nie pozostawia czytelnika z poczuciem bezsilności, udowadnia, że jeśli zdecydujemy się walczyć ze złem, możemy uzyskać wsparcie i wyjść z walki zwycięsko.

Autorzy książki, Kiely i McKenna, przeprowadzili niezliczoną liczbę wywiadów z ofiarami opętań, ich rodzinami, świadkami i księżmi, którzy asystowali przy dokonywaniu obrzędów egzorcyzmu. Znacząca część z opisanych tu przypadków opętań jest bardzo świeża, a niektóre z nich wciąż jeszcze trwają. Stanowią one najbardziej zdumiewające przeżycia, jakich można w ogóle doświadczyć.

„Weź do ręki ten opowiadający o prawdziwych wydarzeniach thriller, a możesz być pewien, że już nigdy więcej nie spojrzysz na karty tarota (…) Przykuwająca uwagę i całkowicie pochłaniająca książka, od której nie sposób się oderwać. Ostrzegamy: nie czytaj tej książki nocą, kiedy jesteś sam w domu.” – „Publishers Weekly”

 

Dane techniczne: Oprawa: miękka ze skrzydełkami| Liczba stron: 456| Wymiary okładki: 155 x 225| Cena: 49,90| EAN: 9788380794757| Data premiery: 14.08.2019

 

 

 

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Zakładnicy złego
Twitter Facebook Pinterest Email

Zakładnicy złego

Prawdziwe historie irlandzkich opętań i egzorcyzmów

Christina McKenna, David M. Kiely

Już od: 2500 Cena detal.: 49,90

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail