fbpx

Już od: 1000 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

O życiu decydują sekundy. Wypadek, udar, zakrztuszenie: co roku kilkanaście tysięcy osób w Polsce zapada w śpiączkę. Co powoduje, że niektórzy się z niej budzą, choć lekarze nie dawali im szans?

Rodzicom Agnieszki Terleckiej sugerowano, że jej serce czy nerka może komuś uratować życie. Agnieszka wybudziła się i skończyła studia.

Reżyser Mariusz Kobzdej po ośmiu miesiącach w głębokiej śpiączce wrócił do życia. Żużlowca Piotra Winiarza wybudził warkot motoru. Trzynastoletniego Dawida – gol strzelony przez Cristiano Ronaldo.

„Wybudzenia” to poruszające historie osób, które wyszły ze śpiączki i tych, którzy nadal o to walczą, tak jak Ola – córka Ewy Błaszczyk. Połowa osób nazywanych czasem „roślinami” czuje, widzi, słyszy. Gdzie są, kiedy wydaje się, że „tu” ich nie ma?

„Wybudzenia” to też niezwykłe rozmowy z ludźmi, którzy przeciągają śpiących na „naszą” stronę, to pytania o sens życia, jego wartość i o to, kiedy rzeczywiście jest jego koniec.

Patronat medialny:

Wybudzenia Patronaty medialne

Kupując książkę wspierasz Fundację Akogo? Ewy Błaszczyk

Wspieramy Akogo

Premiera: 25 stycznia 2017 roku

Detale techniczne: Oprawa: miękka ze skrzydełkami | Ilość stron: 272 czarno-białe i 24 kolorowe | EAN: 9788380791114 | Cena detaliczna: 39.90 zł (brutto)

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Dziennikarka, autorka reportaży, od lat pisze o sprawach związanych z medycyną. Przeprowadza rozmowy z osobami, które pomimo choroby dają sobie radę w życiu. Publikowała m.in. „Świecie Lekarza”, „Do Rzeczy”’ „Gościu Niedzielnym”. Pracuje w wydawnictwie Edipresse Polska. Za pracę dziennikarską otrzymała m.in. Srebrny Krzyż Zasługi,…

Więcej książek tego autora »

WYBUDZENIA
Twitter Facebook Pinterest Email

WYBUDZENIA

Powrót do życia. Polskie historie

Katarzyna Pinkosz

Już od: 1000 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail