fbpx

Już od: 1400 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

Najsłynniejszy polski negocjator policyjny, który pracował przy blisko 50 porwaniach dla okupu, zdradza kulisy pracy w polskiej policji.

Ratowanie samobójców, uprowadzenia, zagrożenia terrorystyczne, pogoń za bandytami, wykrywanie zabójstw, a z drugiej strony korupcja, współpraca ze światem przestępczym, degeneracja moralna, alkoholizm, eskapady do agencji towarzyskich. Wszystko w klimacie „odnowionej, demokratycznej III Rzeczypospolitej”, która wciąż przypomina PRL. Historie, które szary obywatel zna tylko z filmów takich jak „Drogówka” czy „Psy” okazują się rzeczywistością.

Te mocne, wstrząsające, do bólu realistyczne świadectwo prawdziwego „psa” daje odpór wszelakim opowiastkom z wyżelowanych gwiazd w rolach gliniarzy. Świat Lorantego jest niemal wydartyz „Pitbula” czy Prawa ulicy”.  Wierzę, że ta książka pozwoli docenić ludzi, którzy poświęcają całe swoje życie dla naszego bezpieczeństwa – Łukasz Adamski.

Premiera: 10 czerwca 2013 roku.

Detale techniczne
Oprawa: miękka | Ilość stron: 248 | EAN: 9788362268672 | Cena detaliczna: 34.90 zł (brutto)

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Były policjant, nadkomisarz w stanie spoczynku, wieloletni pracownik Wydziału ds. Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji. Pierwszy w historii stołecznej policji Koordynator Negocjacji i Dowódca Zespołu Negocjatorów Policyjnych. Pracował przy dziesiątkach porwań, szantaży i wymuszeń. Posiada m.in. certyfikat Departamentu Stanu i FBI „Negocjacje…

Więcej książek tego autora »

Urodzony w 1989 roku. Dziennikarz, a jak sam o sobie mówi – robotnik słowa. Autor i współautor książek: „Odwet gliny. W imię sprawiedliwości”, „Spowiedź psa. Brutalna prawda o polskiej policji” i „Afery III RP”. Uzależniony od kawy i muzyki Depeche Mode.

Więcej książek tego autora »

Spowiedź psa
Twitter Facebook Pinterest Email

Spowiedź psa

Brutalna prawda o polskiej policji

Dariusz Loranty, Aleksander Majewski

Już od: 1400 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail