fbpx

Już od: 2000 Cena detal.: 37,00

Kup teraz »

„Dopóki na twoim elektrokardiogramie nie ma linii prostej, nie nadszedł jeszcze twój kres.”

Kres? A może to dopiero początek Twojego życia? Autor, amerykański kardiolog, walczył o życie swoich pacjentów w bogatych klinikach Stanów Zjednoczonych i zapuszczonych chatach Trzeciego Świata.

Wysłuchał relacji osób, które wróciły „znad krawędzi”, ale spotkał też tych, którzy znaleźli się już daleko poza krawędzią. Wskrzeszonych. Wielokrotnie był świadkiem, kiedy dusza przechodzi z naszego świata do następnego.

Książka nie jest kolejnym tomem bestsellera “Życie po życiu”. Autor nie przygląda się zjawiskom oczami beznamiętnego naukowca. Uczestnictwo w misterium przejścia do nowego świata, zmieniło go do głębi i wzbogaciło wewnętrznie. Opatrzność doświadczyła go mocno – stracił ukochanego syna.

Do lekarskiej pomocy pacjentom zaczął dokładać posługę duchową, pomagając wrócić tym, którym pozwolono i przejść na drugą stronę tym, których wezwano.

Lekarska praktyka dostarcza mu stale dowodów na istnienie Królestwa Niebieskiego. Autor namawia nas do walki o życie – jeszcze za życia.

 

Dane techniczne: Oprawa: miękka ze skrzydełkami| Liczba stron: 300| Wymiary okładki: 145 x 205| Cena: 37,00| EAN: 9788380794436| Data premiery: 10.04.2019

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Pewnego dnia doszedł do wniosku do wniosku, że nienawidzi śmierci i poświęci się walce z nią ze wszystkich sił. Dlatego został kardiologiem: zdrowe serce jest przeciwieństwem śmierci, zdrowe serce oznacza, że jest jeszcze nadzieja. Jego postanowienie, że będzie zapobiegał śmierci i promował zdrowie,…

Więcej książek tego autora »

Śmierć nie istnieje
Twitter Facebook Pinterest Email

Śmierć nie istnieje

Słynny kardiolog i jego dowody na życie po życiu

Chauncey Crandall, Kris Crandall

Już od: 2000 Cena detal.: 37,00

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail