fbpx

Już od: 2000 Cena detal.: 24,00

Kup teraz »

„Jak to robicie? Jak się organizujecie w kwestii gotowania, robienia zakupów czy prania dla takiej liczby osób? Jak to możliwe, że w domu jest spokój potrzebny do nauki? Jak znajdujecie czas na rozrywkę? Na czym polega wasz sekret?”.

 W tej książce Rosa Pich, lat czterdzieści siedem, córka Rafaela Picha, legendarnego założyciela Akademii Familijnej, matka osiemnaściorga dzieci, na co dzień pracująca zawodowo na pół etatu, wyjawia nam, jak można być szczęśliwym i świetnie się bawić, niezależnie czy ma się jedno, dwoje, troje, czy… osiemnaścioro dzieci.

Przedstawiając wiele anegdot i zabawnych historii, których uczestnikami są jej dzieci, mąż, przyjaciele, itd. opowiada nam o codzienności swojej rodziny, o wyzwaniach, którym stawiają czoła oraz o cudownej przygodzie, jaką jest życie rodzinne.

Postigo Pich  to najprawdopodobniej największa europejska rodzina. Poświęcono jej program dokumentalny BBC „The biggest family in the world” [„Największa rodzina na świecie”], pojawia się często w różnych mediach w Hiszpanii i na świecie.

 

 

Detale techniczne: Oprawa: miękka| Liczba stron: 180| Wymiary okładki: 145 x 205| EAN: 9788380792951| Cena: 24,90| Data premiery: 12.04.2018

 

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Rosa jak ty to robisz?
Twitter Facebook Pinterest Email

Rosa jak ty to robisz?

Małe sekrety wielkiej rodziny

Rosa Pich- Aguilera Roca

Już od: 2000 Cena detal.: 24,00

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail