fbpx

Już od: 1800 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

Przygoda. Wielki świat u stóp.  Leonardo DiCaprio w stroju kapitana linii lotniczych otoczony wianuszkiem pięknych stewardes.  Codziennie w innym zakątku globu. Hollywoodzkie uśmiechy. I pensje wzbijające się w przestworza jak dreamlinery.

To wszystko przychodzi nam do głowy, kiedy pada słowo „stewardesa”.

Poznajemy codzienną rzeczywistość tego zawodu – zajrzymy za zasłonkę z napisem „Staff only”. Teresa Grzywocz  pracowała w największych i tych egzotycznych liniach lotniczych, miała okazję poznać również trasy czarterowe i linie lowcostowe. Po latach – przesiadła się na menedżerskie jety. Pracę stewardesy poznała więc od podszewki.

Piloci, pasażerowie, koledzy z personelu pokładowego – galeria postaci latających wysoko, choć nie zawsze z anielskimi skrzydłami u ramion. Niecodzienne sytuacje, celebryci, zwierzęta na pokładzie i różnice kulturowe, które w sytuacji stresowej nie zawsze dadzą się zamieść pod samolotowy dywanik.

Jeśli marzysz o lataniu – to książka dla ciebie.  Marzenia, które dadzą się zrealizować, ale też koszty, wyrzeczenia i przyziemność lotów na wysokościach.  Lepiej zapnij pasy.

Jeśli ciśnienie w kabinie gwałtownie spadnie, maski opadną automatycznie. Każdemu.

Jesteśmy już na pasie startowym. Czekamy tylko na ciebie. My zawsze czekamy na VIP-ów.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu promocyjnego:

Zachęcamy do zapoznania się z recenzją książki: https://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=1056703

Dane techniczne: Oprawa: miękka ze skrzydełkami| Liczba stron: 324| Wymiary okładki: 140 x 205| Cena: 34,90| EAN: 9788395019302| Data premiery: 21.05.2018

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Teresa Grzywocz – stewardesa, autorka bloga http://zzyciastewardessywziete.blogspot.com/. O pracy na pokładzie samolotu i związanych z tym podróżami pisała w książkach „Etat w chmurach” oraz „Z chmur do Azji. Stewardesa w krajach Dalekiego Wschodu”.

Więcej książek tego autora »

Opowieści pokładowe
Twitter Facebook Pinterest Email

Już od: 1800 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail