fbpx

Już od: 2200 Cena detal.: 39,00

Kup teraz »

Nie trzeba łykać pigułek przy każdej okazji, by ratować zdrowie i dobre samopoczucie. Niepotrzebna jest również zielarska wiedza tajemna, żeby wyjść z grypy, zahamować kłopoty żołądkowe czy oczyścić organizm po silnym zatruciu.

Korzystanie z ogólnodostępnej zdrowej żywności, ziół jako dodatków do diet, czy tak modny ostatnio detoks oczyszczający organizm, nie tylko wydłużą czas naszego życia i poprawią jego jakość, ale także pomogą wyeliminować konkretne schorzenia.
Nie musisz hodować roślin leczniczych we własnym ogródku ani zbierać ziół o północy, żeby odmienić swoje życie i przywrócić równowagę metaboliczną w organizmie.

Nowoczesny „zielony detoks” to nie powrót do zielarstwa prababci, tylko skuteczna medycyna molekularna XXI wieku, a pigułki produkowane w wielkich fabrykach farmaceutycznych możemy swobodnie zastąpić ich naturalnymi, bezpiecznymi i tanimi ekwiwalentami.

Książka zawiera przepisy na nalewki, napary, dodatki do prostych dań zdrowotnych – wszystkie przygotowane z łatwo dostępnych składników. Każdemu przepisowi towarzyszą odniesienia do najnowszych odkryć naukowych.

 

Detale techniczne: Oprawa: zintegrowana| Liczba stron: 176| EAN: 9788380793514| Cena: 39,90| Data premiery: 08.12.2017

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Znawca roślin leczniczych, od 30 lat popularyzuje wiedzę z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety.  Autor ponad 50 książek (w tym wielu bestsellerów) i ponad 1500 artykułów prasowych o tej tematyce. Współpracował ze znanym zielarzem – franciszkaninem, ojcem Grzegorzem Sroką oraz z nestorem…

Więcej książek tego autora »

Nie lecz się reklamami leków
Twitter Facebook Pinterest Email

Nie lecz się reklamami leków

Jak chemię zastąpić bezpieczną ekomedycyną?

Sprawdzone sposoby eksperta, którego poradniki sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy

Już od: 2200 Cena detal.: 39,00

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail