fbpx

Już od: 1000 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska

Jenny je właśnie gofra z syropem, gdy jej mama dowiaduje się o skandalu. Dzwoni sąsiadka. Jenny odmówiła uznania Jezusa za swojego zbawiciela. Przy wszystkich dziewczynkach! Na obozie letnim!

Kilka lat później Jenny zmienia uczelnię. Do szału doprowadzają ją fizycy rozprawiający o Bogu. Rozsądni ludzie! O Bogu!

Ale gdy Jenny poznaje Joe… Cóż, sprawy nabierają nieoczekiwanego obrotu. Siedmiominutowy ślub, własna kancelaria prawna, upragniony dom i nagła ciąża, a nawet dwie – to wszystko nic w porównaniu z kryzysem egzystencjalnym. Bo po co się męczyć, skoro i tak wszyscy umrzemy? Ta przygnębiająca myśl nie daje jej spokoju.  W poszukiwaniu sensu udaje się do świątyni dumania. A także do paru innych świątyń, które na szczęście nie są wyposażone w wykrywacze ateistów…

Autentyczna, wartka historia, w której każdy odnajdzie cząstkę własnych zmagań.

„Zabawna, krzepiąca na duchu opowieść o podróży – od uporczywej niewiary po ujmującą bliskość z Jezusem i Kościołem. Absorbujące połączenie nauki, wiary i zdrowego rozsądku.”

Kardynał Timothy Dolan, arcybiskup Nowego Jorku

Książkę polecają:

gosc-bosko

Premiera: 28 lipca 2015 roku

Detale techniczne: Oprawa: miękka ze skrzydełkami | Ilość stron: 368 | EAN: 9788364095924 | Cena detaliczna: 34.90 zł (brutto)

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Amerykańska katolicka autorka, dziennikarka radiowa oraz internetowa i blogerka. Książka Któż jak nie Bóg? była w USA bestsellerem, weszła również do pierwszej dwudziestki na Amazon.com w kategorii wspomnień. Blog, który prowadzi – ConversionDiary.com – dotyczy jej doświadczeń w sferze wiary oraz życia rodzinnego. Cieszy się on ogromną popularnością; był też kilkakrotnie…

Więcej książek tego autora »

Któż jak nie Bóg?
Twitter Facebook Pinterest Email

Już od: 1000 Cena detal.: 34,00

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail