fbpx

Już od: 1200 Cena detal.: 29,00

Kup teraz »

„Gar’Ingawi Wyspa Szczęśliwa”, kultowa polska powieść fantasy po latach wraca na półki księgarskie.

Na Wyspie Gar’Ingawi pojawia się Dżauri, syn Tanmuka. Jest przyjęty przez wyspiarzy jako Or. Szybko jednak okazuje się, że Orem nie jest. Wprowadza nowe prawa. Można teraz wykorzystywać innych. Można nawet zabijać, jeżeli są po temu racje. Zło wdziera się w życie i sumienia ludu na wyspie. Od początku toczy się walka o władzę pomiędzy Dżaurim- nowym władcą wyspy, a dawnym księciem wyspiarzy Unganą Nile. Ale plany Ungany są o wiele ambitniejsze. Chce władać całym światem. Tymczasem zbliża się „Godzina Tmutów”. Ich władca Kneh I szykuje inwazję na Wyspę. Kto okaże się silniejszy? Jak skończy się ta rozgrywka? Dowiecie się w drugiej części trylogii – „Gar’Ingawi. Dzieje Nulani”.

Anna Borkowska (s. Małgorzata Borkowska OSB) – benedyktynka, doctor honoris causa KUL (2011), autorka wielu książek. Opowieść o Gar’Ingawi napisała w stanie wojennym.

 

Detale techniczne:

Oprawa: miękka ze skrzydełkami | Liczba stron: 204 | Wydawnictwo: Zona Zero| Data premiery: 13.06.2017 | Wymiary: 120 x 195 mm | EAN: 9788394759957

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Wł. siostra Małgorzata Borkowska OSB, benedyktynka, mniszka klauzurowa, historyk i znawczyni życia zakonnego, doctor honoris causa KUL (2011). Autorka wielu książek. Opowieść o Gar’Ingawi napisała w Stanie Wojennym.

Więcej książek tego autora »

email marketing powered by FreshMail