fbpx

Już od: 700 Cena detal.: 29,00

Kup teraz »

Tłumaczenie: Grażyna Waluga

Przeżywasz życiowy kryzys? Utraciłeś kogoś bliskiego? Dopadła cię poważna choroba? Jesteś bankrutem? Nie wiesz co robić?

Nikt nie wie – bo skąd mielibyśmy wiedzieć, co robić jeżeli jeszcze nigdy w życiu nie było nam tak źle, nigdy nie odczuwaliśmy takiego cierpienia.

Autorka opisuje przypadki konkretnych osób, które poradziły sobie w sytuacjach skrajnych. Sporządziła listę rzeczy, które trzeba zrobić, gdy życie się rozpada, w odpowiedzi na gorącą prośbę swojego przyjaciela. Tak powstała ta książka, która pomogła już wielu osobom. Być może pomoże także Tobie?

Nie gwarantujemy, że po lekturze od razu i radykalnie zmieni się Twoje życie ale chociaż dowiesz się jakie konkretne działania stoją przed tobą.

Książkę polecają: „Przyjaciółka”, poradnikzdrowie.pl

Premiera: 27 kwietnia 2015 roku

Detale techniczne: Oprawa: miękka | Ilość stron: 280 | EAN: 9788364095672 | Cena detaliczna: 29.90 zł (brutto)

Zostań członkiem Klubu Wydawnictwa Fronda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z regulaminem.

Osoba pełna inspiracji, specjalistka terapii par i duchowa przewodniczka. Jest autorką trzynastu książek o miłości i związkach między ludźmi. Jej książki sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy i zostały przetłumaczone na piętnaście języków. Od ponad dwóch dziesięcioleci Daphne pracuje zarówno z indywidualnymi osobami,…

Więcej książek tego autora »

Dziesięć rzeczy
Twitter Facebook Pinterest Email

Dziesięć rzeczy

które powinniście zrobić gdy życie wam się rozpada

Daphne Rose Kingma

Już od: 700 Cena detal.: 29,00

Kup teraz »

email marketing powered by FreshMail