Czy wiesz, że: 13 lutego 2016 roku – przypada 11. rocznica śmierci Siostry Łucji – najstarszej z trojga dzieci, które były świadkami objawień maryjnych w Fatimie w 1917 roku?
W związku z tą wyjątkową datą, mamy dla Was 3 egzemplarze książki „Fatima. Stuletnia tajemnica. Nowo odkryte dokumenty 1915-1929” autorstwa Wincentego Łaszewskiego – członka Światowego Apostolatu Fatimskiego, współpracownika ośrodków fatimskich na całym świecie.
Co należy zrobić, aby wygrać? Wystarczy odwiedzić fanpage Wydawnictwa Fronda, udostępnić post konkursowy, a w komentarzu pod nim napisać, jak zinterpretowalibyście słowa autora książki, który mówi, że „objawienie fatimskie to światło”.
Wybierzemy trzy najciekawsze odpowiedzi, a ich autorów nagrodzimy egzemplarzem publikacji.
Konkurs trwa od soboty tj. 13.02.2016 r. do poniedziałku 15 lutego do końca dnia. Zwycięzców ogłosimy we wtorek 16 lutego w osobnym poście na fanpage’u wydawnictwa.
Życzymy powodzenia!
Polecamy audycję wokół książki.